Ingyen ügyintézés!Akár elő költségek nélkül!Hitel mindenkinek!

30 Bank ajánlata egy helyen!Kósa Julianna 06703715897 mailto:julianna.kosa@benkspartner.hu

Hiteltanácsadó munkatársakat keresünk!

A szabadságba vezető karrier
  • építse saját üzletét a Benks partnereként

Jövedelem kiegészítés
  • egészítse ki jelenlegi keresetét
  • keressen több pénzt napi 1 mondattal

Dolgozzon a saját üzletében
  • dolgozzon főtevékenységben Benks Partnerként
  • duplázza meg jelenlegi keresetét szabad időbeosztással
  • legyen saját maga főnöke

Anyagi függetlenségre vágyik...
  • szerezzen passzív bevételt egy stabil értékesítési csapat vezetésével
  • valósítsa meg céljait, legyen több szabadideje

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik:
  • szeretik a rugalmas és szabad munkavégzési lehetőséget
  • saját csapatot szeretnének építeni
  • fontosnak tartják a folyamatos képzést
  • az átlagosnál többet hajlandók tenni céljaik elérése érdekében
  • lehetőleg értékesítési vagy telemarketing, vagy ügyfélkezelési
    tapasztalattal rendelkeznek
  • jól kommunikálnak
  • szívesen dolgoznának vállalkozói jogviszonyban

Szívesen fogadjuk pályakezdők jelentkezését is, akik:
  • értékesítői vénával rendelkeznek,
  • céljaikhoz elkötelezettek,
  • gyorsan tanulnak,
  • lojálisak

Munkatársaink feladatai:
  • hiteltanácsadás
  • új ügyfelek megkeresése
  • szerződéskötés
  • ügyfélszolgálat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát az alábbi e-mail címre kérjük eljuttatni:     julianna.kosa@benkspartner.hu

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 37
Tegnapi: 13
Heti: 143
Havi: 508
Össz.: 132 218

Látogatottság növelés
Oldal: Állásajánlatok
Ingyen ügyintézés!Akár elő költségek nélkül!Hitel mindenkinek! - © 2008 - 2024 - benkspartner.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével egyszerű a honlap készítés! Programozói tudás nélkül is: Honlap készítés

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »